شاليهات مفروشة للبيع في انشنت ساندس ريزورت

5 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف الجونه ب اقل سعر مفروشه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع