تاون هاوس مفروشة للبيع في مانجروفي ريزيدنس

2 عقارات أخرى
  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش جاهز للاستلام في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس إطلالة على الجولف مفروش بالكامل – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع