شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مارينا الغردقة

1 عقار
  • 15

    شقة

    ١٣٬٦٧٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مباشرة علي البحر للبيع بمارينا الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٦٬٤١٦ جنيه/متر مربع