شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سوان ليك الجونة

12 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة بالكامل، 3 غرف نوم، في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٥٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع رووف موقع مميز علي البحيرة في سوان ليك جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة مع حديقة خاصة في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة من 3 غرف نوم في سوان ليك الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة، مفروشة بالكامل، في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3غرف على اللاجون مباشرة | سوان ليك جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع في موقع مميز في سوان ليك الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف مفروشة في موقع مميز في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوان ليك الجونة باطلالة مباشرة على لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري ديركت علي كريستال لاجون بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شاليه بجاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في سوان ليك الجونة ، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع