عقارات للبيع في منطقة الاحياء, صفحة 15

1,877 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 65م وحدة بإطلالة بحر ومسبح ولاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    استثمر 96م غرفة بإطلالة بحرية وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 70م غرفة بإطلالة بحر ومسبح وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 135م 3 غرف بإطلالة بانوراما وخدمات فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 57م استوديو بإطلالة بحرية وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 135م شقه غرفة بإطلالة بانوراما وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 60م غرفة بموقع مميز وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    اشتري شقه 70م غرفة بإطلالة مسبح ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 82م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    فيو مسبح مباشر في شقة 101م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م غرفتين بإطلالات جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 98م بغرفتين واستمتع بشاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٤٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة 82م تطل علي المسبح في منتجع مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م دور تالت بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 45م فرصة مميزة للشراء في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    104م باطلالة بحر - بالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة بفيو حديقة وشارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م بفيو حديقة - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة على البحر بخصم خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في الغردقة بسعر مليون ونص

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول بخصم مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٣٢٬٢٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على البحر استلام فوري في لاكوينتا بيتش

    La Quinta logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 55م بشاطئ خاص بمقدم 10% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in Noor City

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في إيبيزا -حيث يلتقي أسلوب الحياة بالعائد

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع