عقارات للبيع في الداو هايتس

53 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    قسط على 8 سنوات |شقة 2 غرفة في الداو هايتس الغردقه

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٥٤٬٨٠٥ جنيه

    شقة غرفتين 123 متر على البول الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في الداو

    HPK logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٨٢١٬٠٣٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم واحدة للبيع – الداو هايتس، الغر

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفة نوم للبيع مطلة على البحر في مرتفعات الداو

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م في الداو - الغردقة

    HPK logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    ألداو هايتس – استوديو استثماري ذكي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٧٦٬٧٨٥ جنيه

    شقة 2 غرفة جاردن فيو الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥١٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    شقة 2 غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الداو هايتس- الغردقه

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٨٧٬٣٧٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة أول الممشى بمقدم 10%

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة حصرية غرفتين نوم بإطلالة على حمام السباح

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٣٥٬٨٧٥ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحة للبيع الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز في قلب الغردقة مقدم 10% علي 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الداو هايتس- الغردقه

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة استثمار في الغردقة – شقة غرفة نوم واح

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات استلام سنة

    Towers Map logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • عرض مميز: شقة مفروشة في الداو هايتس – الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البحر للبيع مرتفعات الداو

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع