عقارات للبيع في الجونة, صفحة 46

1,499 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز ٤ غرف نوم للبيع في شدوان، الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٩ متر مربع

    ١٩٨٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4غرف بحمام سباحة خاص في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مباشرة على لاجون البحر بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فاخرة بإطلالة بحرية مباشرة على اللاجون 3 غرف

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مفروشة بروف للبيع يري البحر في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بمقدم 15 % فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين للبيع بانورامك فيو في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مطل مباشرة على اللاجون في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مباشرة على البحيرة بحمام سباحة في جوبال

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال فيوز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive apartment with sandy pool view in Nuba

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم بمقدم 5% فيلا صف أول متشطبة وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment with private garden and sandy pool

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة مقدم 5% أستلم شالية متشطب تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أقرب استلام فيلا مستقلة بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع