عقارات للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 3

470 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم وامتلك شاليه متشطب في @مكادي فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب ف الجونة الجديدة 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب 0% مقدم فيو لاجون ف الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة على البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشةإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم – كاملة التشطيب بموقع ممز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشةإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم على حمام سباحة رملي مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالبحر بامتلاك شاليه بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبليكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبليكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية من مالك شاليه بجاردن قريب من البحر

    Pro House logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة على البحر على8 سنوات !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة البحر متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم احجز شالية بأقل سعر على البحر من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر اقل سعر شالية على البحر من اوراسكوم0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اقل سعر شالية على البحر من اوراسكوم بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بأقل سعر على البحر0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع