شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 57

3,378 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف وصالة 131 م عقد اخضر بالكوثر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    عيش الهدوء والخصوصية في كلان بمساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بمساحة 58 م وتصميم ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن في موقع مميز في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك 58 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٣٣٣ جنيه

    مركز تسوق قريب من وحدتك 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    قرارك الصح في مجاويش داخل كلان بمساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    أفضل اختيار للسكن والاستثمار في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٧٨٤ جنيه

    Condo apartment 84sq.m for sale Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 35 متر مربع في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    حمامات سباحة وإطلالة على اطلالة خلفية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية بمساحة 107 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    مساحات تبدأ من 73 م تناسب احتياجك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في قلب مجاويش مساحة 67 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    موقع حيوي قريب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حمام سباحة مع تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    عيش حياة الرفاهية على اطلالة حمام سباحة و بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحرية على حمام سباحة لمساحة 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٧٨٬٦٥٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 85 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو عقد اخضر بتراس خاص بالممشي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 1 غرفه للبيع باطلاله مباشره علي البحر

    Homes Bay logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    إطلالة رائعة على حمام سباحة ومساحة 107م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بإطلالة مميزة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع