شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 30

3,388 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٦٬٤٩٣ جنيه

    امتلك بنتهاوس 132م+ 87م داخل منتجع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٤١٬٢٨٤ جنيه

    شقة للبيع بمقدم مغري 164م ب3غرف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٥٦١ جنيه

    امتلك 132م بحديقة واسعة بالقرب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    شقة 164م 3 غرف بروف مميز في تمارايا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    امتلك شقه جاهزه بشاطى وحمامات سباحه ف فلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٨٢٬٧٤٣ جنيه

    ف قلب الغردقه بحمامات سباحه سخنه وشاطى ومارينا

    Hurghada View Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 69 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٨٤٧ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحة في "لا جونا" الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    Beachfront 1 BDR Apartment with Sea & Pool View

    Hurghadians Property logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٢٤٬٥٤٧ جنيه

    شقة غرفة بالغردقة | إطلالة حمام سباحة | عائد مرتفع

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بشاطئ خاص بالممشي السياحي تقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٦٢٢٬٤٢٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة 100 متر على البحر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و سكاي بول|مارفينتو, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٩٨٦ جنيه

    Pool View Studio in Premium Residential Compound

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٣٬٣٦٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو | استثمار مميز | Aurora Palace

    Rook Estate logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو رئيسي للاستثمار في منطقة الممشى

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    مفتاحك في انتظارك – استوديو جاهز في فلورينزا

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٣٩٬٤٧٠ جنيه

    تنفس واستمتع: شقة فلورينزا مطلة علي المسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش تجربة ساحلية حصرية:ثلاث غرف نوم على شاطئ البحر

    متصدر

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر pool view فى Mark Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع