شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 21

3,384 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 68 م أفضل سعر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 68 م مع مركز تسوق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 104 م فرصة استثمارية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 73 م بعائد مضمون في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 107 م بعائد قوي في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 107 م في مجاويش الهادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 66 متر بشاطي خاص بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٨٤٬٢٠٠ جنيه

    ستديو - عقد اخضر - بالممشي السياحي - سي فيو

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٢٩٠ جنيه

    اكتشف الرفاهية – شقة غرفتي نوم في أتلانتس

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠١٦ جنيه

    في قلب الغردقة امتلك شقتك الآن

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو عصري في منتجع جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سكني | شاطئ خاص | أسلوب حياة منتجعي

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 51 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ”استثمار ممتاز بغرفة نوم واحدة في الممشي“

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    شقة استوديو مطلة على المسبح | منتجع أتلانتس

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٢٨٤ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٩٬٧٦٨ جنيه

    استوديو مزود بجاكوزي مدمج داخل قصر في منطقة مجاويش

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا -استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أسلوب حياة أكثر هدوءاً ورقياً

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على ممشى South Side – الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم – 1st Avenue

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع