شاليهات للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 31

2,072 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريف تاون شاليه جاهز بإطلالة على ملعب الغولف5سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8 سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٢٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك وحدتك على البحر والجولف فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على الجولف فى سوماباى بأقل سعر و مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصة امتلاك شالية صف اول متشطب بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٤٣٬٢٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب للبيع راس سوما فيو حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٧٢٬٩٥٠ جنيه

    شاليه على البحر بإطلالة ساحرة وحياة هادئة

    La Quinta logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٥٥٬٠٧٢ جنيه

    شاليه ريسيل 97م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف مستقل ع البحر ف سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل مطبخ وتكييفات أقساط ع6س

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع باطلاله على البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الى 6 سنوات شاليه للبيع متشطب والتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع