شاليهات للبيع في منطقة سهل حشيش, صفحة 2

154 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون متشطب بالتقسيط حتى 8 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز وجاردن خاصه متشطب بفيو علي الPool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه متشطب بالكامل بفيو علي ال Pool

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٢٠٬٨٣٥ جنيه

    شاليه حصري غرفتين في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طوايا سهل حشيش غرفه مفروشه تري البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | شقة بنتهاوس بإطلالة بانوراميه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٦٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميز شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو تشطيب كامل تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالال - شاليه 2 نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات - في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول لاجون بالتقسيط حتى 6 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بالتقسيط حتى 6 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% واستلم ببول وجاردن خاصة أوتقسيط 6 سنين

    Corporate Deals logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٦٠٬٢٨٥ جنيه

    استوديو كالا حياة الحديقة في سهل حشيش وعائد مرتفع

    متصدر

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع