شاليهات للبيع في سوما باى, صفحة 26

765 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية برايم لوكيشن باقل سعر

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات اوبن فيو في ميسكا سوما باي

    Property  Hills. logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى توين جراند شاليه كامل التشطيب غرفتين نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى استند الون شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى استند الون شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى توين شاليه كامل التشطيب غرفة نوم واحده

    New Avenue Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٩٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى شاليه ٢ نوم كامل التشطيب يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في باي ويست فالي - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في سوما باي مقدم 10% على 7 سنين خصم 10%

    Evergreen Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في باي ويست فالي - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار وسكن في قلب سوما باي

    Second Home Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٩٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز على البحر متشطب بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف سوما باي-شاليه متشطب بالكامل-استلام 2026

    Point Mark For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع بخصم 30 % للكاش في سوما باي

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب 70 متر بخصم 30 %فيsoma bay

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو كامل علي البحر و اللاجون بخصم30%

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع متشطب بتراس علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في soma bay بفيو علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب بالكامل بأطلاله علي البحر الاحمر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفة متشطب بالكامل فيو علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب باطلاله علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بالتقسيط في البحر الاحمر مقدم5%

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن علي البحر الاحمر بمقدم 5%

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vib سوما باي 132 متر فيو خيالي من كل غرفه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع