شاليهات للبيع في سوان ليك الجونة, صفحة 2

75 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه اقساط علي 6سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه بمقدم 5% عاللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعر الشركة شاليه مفروش بالاجهزة للبيع ريسيل

    clear scope logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل دور أرضي في مرايا الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات بالمطبخ استلام قريب ف الجونه

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٣٩ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بالسعر القديم واستلام قريب !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع استلام فوري في الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين بمقدم 5% علي 8 سنين اقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريف تاون شاليه جاهز بإطلالة على ملعب الغولف5سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق_شاليه متشطب غرفتين مطل علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه اقساط ل6سنين ب5%م.

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش شاليه متشطب بالبحر الاحمر بمقدم 10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م بحديقه متشطب بالتكييفات بمقدم4 مليون

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه متشطب باطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه متشطب في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع