تاون هاوس للبيع في سابينا

2 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للسكن فوراً | ١٤٠ م² على اللاجون طويلة

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الجونة - سابينا اوبن لاجون

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع