بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في ميسكا

1 عقار
  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطله علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع