منازل مزدوجة 3 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 6

173 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل قريب من البحر _ أكثر من 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس جاهز فى مسكا وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون والجولف، موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة مع حمام سباحة، جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | إطلالة بحرية بانورامية | استلام 9 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل متشطب استلام فوري شايف البحر للبيع

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 145م فيلا للبيع بأفضل موقع وفيو بمكادى هايتس

    Property Hills Star logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز توين هاوس للبيع فى سوماباى على البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توين 3 غرف نوم، تشطيب كامل، بدون دفعة أولى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين مع حديقة بمساحة ١٩٣ مترًا مربعًا - مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في سيان جونة موقع مميز علي اللاجون

    Good Vibe Homes logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك فيلتك كاملة التشطيب مع أقساط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا ٣ غرف تشطيب كامل في باي ويست - سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ١٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا ٣ غرف تشطيب كامل في باي ويست - سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا متشطبه بمقدم 10% فيو بحر -سوما باي

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا توين باقل سعر بالتشطيب - اطلالة بحرية !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٧٧٬٧١٧٬٥٧٠ جنيه

    فيلا في توبان الجونة دفع ١٥٪ والباقي علي ٥ سنين

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٩٥٠ متر مربع

    ٨١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٥٥٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    .توين شاليه للبيع فيو مميز على البحر بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر أستلام فوري توين فيلا بأطلالة بحر ولاجوون

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة علي اللاجون بأطلالة بحر تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع