عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 8

180 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٩١٦٬٧٥٦ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | مانجروفي

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين | مانجروفي ريزيدنس | تشطيب كامل

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مانجروفي مباشرة على حمام السباحة

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٧٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة 2 غرفة في مانجروفي - بموقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع