شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

969 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب للبيع باطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجنينه متشطب بفيو جولف بحري

    Realm Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في مكادي متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في بحر الاحمر متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي اللاجون في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر متشطب بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه للبيع يري البحر متشطب بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2غرف بأقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على لاجون مباشرة متشطب بالتكيفات+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي فيو دايريكت على Crystal Lagon

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم استلام سنه - متشطب بالكامل - خصم 20%

    متصدر

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٤٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتكيفات+ المطبخ في سوان ليك الجونة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر متشطب بالتكييفات بأميز لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل في باي ويست فالي - إطلالة لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في بلانكا سوما باي - على جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في باي ويست فالي - إطلالة لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ب مقدم 5% #سوما باي اطلالة بحر مفتوح متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مكادي | إطلالة بحر | إبسعر لقطه |

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع