عقارات 2 غرفة نوم للبيع في القليوبية, صفحة 10

245 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون بالعبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    مدينة العبور الجديدة ( جاردينيا تاون )

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٣٢٬٥٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 أول شارع السبيعن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 جاردينيا تاون

    الطلائع, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا تاون العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بستاليا كومبند بمقدم 20% وقسط علي 7سنين

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستلام الفوري بكمبوند جاردينيا بمدينه العبور

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي التالت 160م

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك95م بجاردن خاصة بخصم 15% في العبور

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة .. بموقع لن يتكرر

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠١٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالعبور بخصم 218 ألف وتقسيط علي 6 سنين!

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة بإطلالة مباشرة علي حمامات ال

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي حمامات السباحة كمبوند هاي سيتى استلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع تشطيب خاص بكمبوند هاي سيتي بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليه تسكن في شقة لما ممكن تسكن فى فيلا فى العبور

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع