عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مدينة العبور الجديدة, صفحة 3

125 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في العبور الجديدة باسعار مميزه

    Feeds logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن|شقة 99م بحديقة 61م قسط علي 6 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٧٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور بكمبوند VIALE مساحة 111 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول حي اسكان فاخر في العبور الجديده

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٢١٬٢٥٠ جنيه

    لأول مرة في مدينه العبور كمبوند راقي باطلاله مميز

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الان في العبور Flow Park Residence

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٨٥٬٢٠٥ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور 97متر+23 جاردن

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 107متر بكمبوند VIALE RESEDENCE

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقه110متر بكمبوندCitaliaالعبور باقل مقدم فيو مميز

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 110 متر + 37 متر جاردن بسعر مميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقه110متر بجاردن بالعبور باقل سعر متر بافضل لوكيشن

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٨٢٠ جنيه

    شقه 114 متر بحري مساحه رائعه بدون مقدم بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه108متر مساحه تحفه بجاردن مميزه بالعبور بالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه 125متر فيو لاند سكيب مميزات رائعه بالعبور فرصه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه 110 متر بجاردن رائعه ومساحه مميزه بالعبور تحفه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقه 110 متر سعر متر رائع بفيو تحفه بالعبور الجديده

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٢١٬٤٨٤ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 93متر بارقي كمبوند بالعبور الجديده

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه متوسطه ومميزه117متر بافضل كمبوند بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 129 بجاردن تحفه بالعبور باقل مقدم واطول مده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه باقل مقدم واطول مده تقسيط 132 متر بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 205 متر فى جاردينيا تاون بفيو رائع

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٧٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة 125 متر دور اول بمقدم 25 %

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 110 متر + 37 متر جاردن فى جاردينيا تاون

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٢١٬٤٨٤ جنيه

    شقه مساحه مميزه93متر بجاردن بدون مقدم بالعبور لقطه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقه 110 متر بكمبوند Citalia فيو جاردن وموقع مميز

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مدينة العبور الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة العبور الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…