منازل مزدوجة للبيع في ستون بارك

22 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 228 م استلام فوري في كمبوند ستون بارك

    views investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن توين هاوس استلام فوري في ستون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك موقع مميز

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧١٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر توين هاوس 4 غرف في موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اكبر ارض و مباني حديقة كبيرة ستون بارك

    Edge Real Estates logo image

7+

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بموقع استراتيجي بسعر خاص ستون بارك

    متصدر

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Houses للبيع في Stone Parkاستثمار قوي في

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة توين هاوس ٧٠٠ متر استلام فوري اميز موقع

    Edge Real Estates logo image

5

    6

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في ستون بارك

    ERE logo image

5

    6

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في ستون بارك – للبيع الفوري

    clear scope logo image

6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع - بموقع مميز - استلام فوري

    Remax The Address logo image

4

    3

    ٦٨١ متر مربع

    ٥١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع توين هاوس 690متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

5

    6

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلابحرى للبيع موقع مميز استلام فوري في ستون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهز للاستلام في ستون بارك علي أعلي مصطبة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٬٨٠١ متر مربع

    ٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالفرش في ستون بارك استلام فوري

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باقل سعر في ستون بارك فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أقل من سعر السوق وقابل للتفاوض

    Right Direction logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك بسعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك بسعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك بسعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك التجمع موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ستون بارك موقع مميز للغايه

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع