شقق فندقية استوديو مفروشة للبيع في القاهرة

24 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 54م بترخيص فندقي تشطيب كامل بالاجهزة فوري

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 37متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٥٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإدارة فنادق روتانا

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٠٨٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • شقق فندقية - 1 حمام للبيع في لوميا ريزيدنس - منطقة ار 7 - العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    1

    شقق فندقية

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه 44 متر في مشروع lumia grand hotel

    MRG Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع في ابراج زيد - 5% مقدم -10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في ابراج زيد بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مع الانتركونتننتال النيل بعائد يبدأ 18%

    Selection Code logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٣٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية في العاصمة الإدارية الجديدة - Lumia R8

    Feeds logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 40 متر جاهزة للاستثمار في قلب R7

    Pharos Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٧٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية فيو النيل بأدارة فندق كونتيننيتال

    اشتري بيتك logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٢٣٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو37م للبيع فندقى متشطب بالفرش التكيفات التجمع

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان فى شقة فندقية متشطبة بالفرش بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٨٬٩٢٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالفرش فيو نيل دايركت مقدم 25%

    اشتري بيتك logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه مفروش بالكامل جاهزه للاستلام

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع