بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في لايك فيو ريزيدنس

27 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش 210 م مع للبيع بسعر في LVR

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتكييفات وبسين للبيع - ليك فيو ريزيدنس

    Rank For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف بحمام سباحة خاص وفرش راقي ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب Alchemy design مفروش بالكامل بحري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بحمام سباحة فى ليك فيو ريزيدنس 1

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالفرش في ليك فيو ريزيدنس التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مساحة كبيرة استلام فوري بالفرش

    Mr .Estates logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي البحيرة مفروش بسعر مميز في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة: بنتهاوس مفروش بالكامل – ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص 4 غرف

    East wing logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش في ليك فيو ريزيدنس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مع مسبح فى ليك ڤيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة الترا سوبر لوكس في التجمع الخامس

    views investment logo image

4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس فاخر في Lake View Residence

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر أقل من سعر السوق - مفروش بالكامل

    New Capital Home. logo image

4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/مفروش/موقع مميز

    Home Destination logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحه خاص + بالفرش - ريسيل - ليك فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

2