بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

26 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه استلام فوري في بالم هيلز قطاميه

    Premises logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 غرفة

  • ذا مارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك

    3 غرفة

1