قصور للبيع في القاهرة, صفحة 3

84 عقارات أخرى
  • 15

    قصر

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر 8 غرف امام منتجع فورسيزون جولف بحيرات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٣٥٬٤٨٧٬٥٠٠ جنيه

    قصرٌ للبيع | قطامية هايتس - القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    قصر

    ٩٨٨٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فورا لسفاره اوروبيه قصر او فيلا طراز معمارى

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٦٠١ متر مربع

    ٦١٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٩٦٦٬٦٦٦٬٦٦٦ جنيه

    مطلوب فورا لسفاره اوروبيه قصر او فيلا طراز معمارى

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع اتحاد المحامين, جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٦٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في التجمع بافضل سعر بحمام سباحه

    Shield - DR3 logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بمدينتى 1150م تشطيب خاص جداا حمام سباحه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر متشطب فى الشروق مساحه وفيو مميز جداً

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بمدينتىB باطلاله رائعه وموقع متميز بVG2

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر لقطة للبيع في مدينتي 620م مباني ارض ضخمة 1100م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بسعر لقطه لهواه الفخامه-لوكيشن مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مصر الجديدة

    Crafters Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    قصر

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلا بمدينتي على وايد جاردن بمسبح خاص نادره

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7+

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٨٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع 1290م استلام فورى وبأسهل طريقة للدفع

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٨٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    قصر

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع في ريينا مع حمام سباحة

    Aroma Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    قصر

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر قصر متشطب في ارابيلا استلام فوري اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    قصر

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع في النرجس 1 – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بجاردن سيتي

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بجاردن سيتي

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مستقل استلام فوري بسعر لقطه صف اول علي الجولف

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مستقل استلام فوري بسعر لقطه صف اول علي الجولف

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ١٦٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مستقل استلام فوري بسعر لقطه صف اول علي الجولف

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر 6 غرف نوم استلام قريب للبيع - بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع صف أول علي الجولف - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر - جاهز للاستلام - صف أول علي الجولف

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٦٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مستقل استلام فوري بسعر لقطه صف اول علي الجولف

    Coldwell Banker Wealth logo image

6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع