بيوت و فلل للبيع في الديار

8 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه على أكبر مساحة أرض في ديار

    Spade consultancy logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مع تكييفات - موقع مميز مطلة علي حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة فيلا استلام فوري علي شارع التسعين

    One Plus Consultants logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تايب B للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في ديار المخابرات 4غرف بسعر مميز

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في 6غرف بحمام سباحه بديار المخابرات

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع متشطب كامل بالتكيفات 860 متر

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بديار المخابرات بحمام سباحة وأسانسير

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع