بيوت و فلل للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 13

699 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تطل علي مساحات خضراء قطامية ديونز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب للبيع في قطامية ديونز

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع غرب الجولف حي الوزراء تشطيب مميز

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٩٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متسلمه 1100M متشطبه صف تانى فى ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع باقل من سعر الماركت لوكيشن مميز

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٥٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا صف اول على الجولف فيو مفتوح لقطه

    All 90 logo image

5

    5

    ١٬٩٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري بارقي كمبوند وبسعر مميز

    Mr .Estates logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع - تشطيب سوبر لوكس - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص فى قطامية ديونز متشطبة

    Platinum Properties logo image

7+

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قطامية ديونز جاهزة للاستلام صف اول جولف

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف للبيع فى قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قطامية ديونز جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز تطل علي الجولف متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف ثاني علي الجولف في قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قطامية ديونز جاهزة للاستلام بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف قطامية ديونز متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٠٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بالم هيلز قطامية -موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1750دايركت علي الجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز صف أول على الجولف

    KAMF logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف - بالتكيفات - قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مباشرة على لاجون استلام سنه في ذا بروكس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز جدا لفتره محدوده لعشاق التميز

    A+ Property logo image

7

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٦ جنيه/متر مربع