بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 170

4,468 عقارات أخرى
  • 3

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Y2 الارض ٦٢٥ متر الوحيدة أقساط بدل ماتدفع كاش

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سوديك فيليت فيلا مستقلة ٦ غرف بأقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في كمبوند اسوار بالجولدن سكوير

    Chances Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | آي سيتي | تسهيلات في السداد

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 45% فيلا فاخرة 3 ادوار فيو خيالي على لاند سكي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | آي سيتي | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في زيد إيست فيلا مستقلة جراند في Emerald

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٤٩٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا فيلا ٦٠٠م مباني متشطبة موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاندسكيب فيو استلام فوري باقل سعر في اي سيتي

    Assets Real Estate Investments logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمه فيو عظيم من كل غرفه 3-أدوار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا فيلا ٢٤٥م متشطبة موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف | تشطيب نصف نهائي | ماونتن فيو 1.1

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش بالكامل موقع مميز في ميفيدا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف | مساحة كبيرة | ماونتن فيو 1.1

    Good Vibe Homes logo image

5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف | تشطيب غير مكتمل | ماونتن فيو آي سيتي

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا فيلا ٣٥٦م مباني تشطيب مالك موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع ريسيل لوكيشن مميز - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 566م في بالم هيلز نيو كايرو-متشطبه قسط9سنوات

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 380م في تاج سيتي متشطب بالكامل متشطب

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٤١٬٣٥٤ جنيه

    ستاند الون مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا فيلا ٣٩١م مباني موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٥٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا فيلا ٣٥٦م مباني موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص/تشطيب كامل/علي لاندسكيب واسعه

    Gold Real Estate logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع