بيوت و فلل للبيع في محور السادات

3 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون كبوند الطلائع 90% تشطيب موقع مميز

    Selective logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون كبوند الطلائع 90% تشطيب موقع مميز

    Selective logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمباوند الطلائع نصف تشطيب موقع مميز

    Broker Egypt logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع