بيوت و فلل للبيع في سرايات المعادي, صفحة 2

32 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالمعادي سريات ٣ أدوار

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فاخمه في قلب المعادي

    Remax 360 logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٩٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٩٢٣٬٧٦٠ جنيه

    فيللا مميزه نص مفروش في اميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المعادي موقع مميز مساحه ٧٥٠ متر

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سريات المعادي

    Q VISION logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس | للبيع | موقع مميز بسرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

1