عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 6

1,348 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل اوفر وسعر في سوديك ايست -ريسيل

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري لوكيشن وسعر لقطة

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بسعر أقل من الماركت في سوديك

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الكبيرة سكن راقي أسعار اقل من السوق

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع- موقع وفيو مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مشروع جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب 80% للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٨٢٬٩٧٧ جنيه

    فيلا 326م واخده VIP فيو ومتشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في سوديك الشروق

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لدوبلكس متشطب بالكامل في SODIC EAST

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه الشروق في كمبوند سوديك ايست

    Engaz Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - موقع مميز - مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخره للبيع داخل سوديك إيست بموقع مميز

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في سوديك ايست - القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام 6 شهور مقدم 700 الف

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مع سوديك باقل سعر، قسط ٨ سنوات

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة جاهزة للاستلام و المعيشة باطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بكامل بحري اسلام فوري اكبر مساحه روف

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بحري واستلام فوري و اكبر مساحه ارض

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في سوديك إيست – جاهزة للسكن

    Mr .Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند سوديك ايست نيو هليوبوليس

    Circle Realestate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سوديك ايست, مقدم 1.5%, استلام بعد سنه

    Smart Move logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٧٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام مكيفة بالكامل مع فيو على الجاردن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع