عقارات للبيع في B3

79 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 مدينتي استلام فوري وتشطيب طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للتمليك في أرقى مراحل مدينتي B3 بمساحة 138متر

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن B3 مدينتي استلام فوري وتشطيب طلعت مصطفى

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B3 مدينتي أول سكن وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Premium للبيع في B3 مدينتي | 320م وايد جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع كاش فى مدينتي B3 مساحة 183م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي شامله الفرش والاجهزه B3

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة B3 مدينتي استلام فوري وتشطيب مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى تشطيب خاص فى b3 بالتكييفات

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 175م فيو جاردن خطوات للثاوث با

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – 107 متر تشطيب فاخر

    Deals Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وفرتلك شقه 135م ف قلب مدينتي بb3 بجوار الساوث بار

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموزج c3 فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتى B3 مساحه 175 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B3

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه للبيع ف مدينتي دورمتكرر فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B3 | نموذج 600 - امام النادي

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 178م أرقي مرحلة B3 تشطيب فندقي

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع كاش فى مدينتي B3 مساحة 266م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء في واحدة من أفضل مراحل مدينتي –

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينتي – شقة 175م في B3

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 في اميز مواقع مدينتي تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B3 مدينتي استلام فوري وسعر قابل للتف

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى للبيع شقه 211م تشطيب فندقي فيو بانورما B3

    TARGET  REAL ESTATE logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي في B3 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٥١ جنيه/متر مربع