عقارات للبيع في المنطقة الأولى, صفحة 10

250 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مرخصه اداري في متفرعات عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي امين, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع محمد صقر خفاجة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد صقر خفاجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بمدينة نصر المنطقة الاولى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع عباس العقاد مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عباس للعقاد الرئيسي

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عباس العقاد الرئيسي – مدينة نصر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع متفرع من عباس الرائيسي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – عمارات حدائق رامو

    Better Estate Investment logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الاولي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الجهاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 متر بأرقي مناطق مدينه نصر

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع ذكي حسن, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالفرش كامل في المنطقة الأولى بمدينة نصر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بثلاث غرف نوم في مدينة نصر

    Remax Style logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة للبيع في عباس العقاد – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة خلف جنينة مول بمدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات رامو فرصه شقه علي طريق النصر \\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠ م اول سكن تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 280 متر للبيع خطوات من عباس العقاد

    Future Home RealEstate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٦٥ متر بالمنطقة الاولي مدينة نصر

    شارع ذكي حسن, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع البطراوي، مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – بالقرب من عباس العقاد، مدين

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة الأولى المساحة: 300 الدور 9

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من عباس العقاد مباشرا شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الاحلام, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٢٨٠ متر المنطقة السادسة مدينة نصر

    Remax Style logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع عباس العقاد - المنطقة الأولى - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر نصف تشطيب عمارة حديثة على حديقه المربع الذهبي المنطقة الاولى

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع