عقارات للبيع في القاهرة

32 عقارات أخرى
  • 11

    شقق فندقية

    ١٢٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 117متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 78متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٦٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 65متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 37متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٣٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه بجوار هايد بارك بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالسعر الافتتاحي والمقدم 285,000 فقط

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالسعر الافتتاحي في التجمع السادس

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه2نوم متشطبه بأقل سعر بالتجمع وبقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند Cairova التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية معRNA بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة برايم لوكيشن بالتجمع +بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة في CAIROVA بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب بالكامل في التجمع بمقدم 10%ع10س

    ERMA Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 286م في التجمع السادس بمقدم 606,000 فقط

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر مميز ومقدم 5% فقط في التجمع السادس

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالسعر الافتتاحي لقطه بالتجمع وبأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع متشطبه بالكامل بمقدم 10% عل 10

    ERMA Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في التجمع متشطب بالفرش و الاجهزة فندقي

    ERMA Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف بالتجمع بسعر لقطه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأقل سعر في الماركت بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان وحدة فندقية متشطبة بالكامل

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م فندقى بالفرش و التكيفات بالتقسيط التجمع

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو37م للبيع فندقى متشطب بالفرش التكيفات التجمع

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار حقيقية داخل كمبوند Cairova –

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن شقة غرفتين نوم في كمبوند Cairova –

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

2