عقارات للبيع في شارع التسعين, صفحة 2

606 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي 169 متر

    Impact Investments logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م متشطبة بتكييفات للبيع في ووتر واي ذا فيو

    TREX logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري اقل مقدم و اقساط ف التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات في وتر واي ١ استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٧٬٥٧٨ جنيه

    للبيع بكمبود ذا أدريس إيست بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ذا أدرس إيست موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره فيو لاندسكيب تكمله اقساط

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ع فيو مميز في واتر واي

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في التجمع الخامس امام ماونتن ڤيو مباشرة

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م متشطبة بالتكييفات بواتر واى موقع مميز جدا

    East wing logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٢١٬٦٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة القادمة فى واتر واى موقع مميز

    Do estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

2

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في ذا ادريس

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول عقد دره معاها جراج تكمله اقساط

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات متشطبه استلام فورى ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في احدث مشاريع ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 160 متر في ادريس إيست متشطبه فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر في ادريس ايست210متر متشطب استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتكييفات في واتر واي 205 م

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE A 4 ب 4 ادوار وارض 1200م ديار المخابرات

    Spade consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ديار اركو التجمع الخامس علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وترواي ذا فيو- التسعين، التجمع الخامس

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦١٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل في ديار اركو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا واتر واي فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع