عقارات للبيع في شيراتون المطار, صفحة 22

691 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة متشطبة بالتكييفات-شيراتون

    Point Mark For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 2نوم في Rock Yard بشيراتون بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم مبنيه استلام 2026 بشيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى تقسيط 10سنين بدون فوائد تشطيب كامل

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٣٣٬١١٢ جنيه

    شقة 146م فندقية بجوار سيتي سنتر ألماظة شيراتون

    The Map Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بفيو مفتوح اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بخصم كبير في شيراتون في شارع الصاعقه

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف في شيراتون بالتقسيط (بخصم كبير)

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو في شيراتون المطار-جاهز للمعاينه-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو مميز-بالقرب من سيتي سنتر-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دابل فيو-شارع الصاعقه في قلب شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في قلب شيراتون بجوارسيتي سنتر الماظه بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري في ستودا بشيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بخصم كبير شقة متشطبة ارضي بجاردن ستودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ مصر الجديدة دوبلكس 242م كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح بنصف الثمن فى شيراتون المطار

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على 8 سنوات فى شيراتون المطار

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 101م بأقل سعر بأميز لوكيشن بشيراتون قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170م في كمبوند راقي بخصم الكاش 48%

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ف شيراتون بخصم 35% ع المقدم وقسط

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٦٬٨٠٠ جنيه

    شقتك في إيزولا شيراتون بخصم 48% وتقسيط يناسبك!

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع