عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 8

1,013 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب سوبر لوكس باسانسير وسعر لقطه

    Spade consultancy logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٩٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون على اول صف جولف في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ٢١٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب بسعر وموقع مميز

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بالوكيشن مميز ع حديقه وفيو علي حديقه

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 7غرف-متشطبة فيو جولف أقل اوفرف اب تاون

    Bright logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٥٨٦ متر مربع

    ١١٤٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع توين هاوس في اب تاون كايرو اليفا

    Hodoud for Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ليفانا اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في هيلتوب اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مستقلة في سيليستا أبتاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280 متر في ألبا عليا لوكيشن مميز استلام فوري

    MD Signature logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 667م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٦٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 365م بحمام سباحة متشطبة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ايزادور, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٦٤٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الماركت شقة 3 غرف+ناني فيو جولف متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا مستقلة 365م بحمام سباحة خاص متشطبة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٥٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 710م تطل على الجولف مباشرة 6 غرف +ناني

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٣٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 720م تطل على الجولف مباشرة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٧٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة استلام فوري 3 غرف+ناني متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 472م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 667م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٧ متر مربع

    ١٢٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 472م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٤٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 180 متر تشطيب كامل استلام فوري

    MD Signature logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم | أب تاون كايرو | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط | أب تاون كايرو | سيلستا | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٢٥٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | أب تاون كايرو | ليفانا | زاوية

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع