شقق للبيع في القاهرة, صفحة 141

49,609 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ١٨٦متر بكمبوند ميفيدا إعمار

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 300 للبيع تشطيبات خاصه فو وايد جاردن B3

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واقساط استلام خلال شهرين بحديقه خاصه

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه متشطبه 200 في الجولدن اسكوير باقل سعر

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الواحة – مدينة نصر | سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره أقل مقدم وقسط ع 12 سنه اميز ارض ف التجمع.

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص يونت في المساحة دي &برايم لوكيشن &استلام فوري

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتى 116 م² جاردن فيو ألترا لوكس.

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة USL فيو بحري بمقدم 720 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا ذا كريسنت الطابق الأرضي

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3VIP غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 3 بلكونة

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل مقدم و اطول فترة سداد في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى لوفت 3 غرف بسعر مميز استلام خلال شهر ريسيل

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع التجمع الخامس كمبوند بروميناد

    Town River logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقه بقسط شهري : 16,170 فقط في R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي شقه LUXURY فيو خرافي كورنر بحري!

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بإطلالة حديقة نص تشطيب للبيع بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 2 أول سكن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلاله على مساحات خضراء استلم فورا بسعر تنافسى

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 130م هاى سوبر لوكس شارع الخمسين حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع