شقق للبيع في شارع المنصوره

2 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني او اداري ميدان الجامع م الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الجامع – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع