شقق للبيع في الكوربة, صفحة 2

50 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الكوربه مصر الجديده هارون 300 متر

    Compound Hekaya logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز 2 دقيقه للكوربه مصر الجديده 140 متر

    Compound Hekaya logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني موقع مميز شارع الثوره مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تطل على الحرس الجمهوري عمارات العبور

    Good Deals logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز في شارع الثورة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الفخامة شقة تشطيب هاي سوبر ديلوكس

    العقارية جروب logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في الكوربة مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع رمسيس, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بشارع الثورة مفروشة بالكامل وبموقع مميز

    Digital State logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس240م صافي فى شارع بغداد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع بغداد, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة حصرية ٩٠٠ متر موقع مميز بقلب مصر الجديدة

    Remax 360 logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع على شارع الحرية الرئيسي

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة على الكوربة بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية مصر الجديدة متفرع من نزيه خليفة -

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بشارع الثورة الرئيسى - مصر الجديدة 415م

    Novus Stanza logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤١٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع كليوباترا، مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 303م للبيع كلاسيكية فاخرة في قلب الكوربة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة منطقة ميريلاند نزيه خليفة

    Bond & Key logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع روكسى مصر الجديده

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع تصلح سكني أو إداري بميريلاند

    Good Deals logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى مصر الجديدة بجانب كنيسة كيلوبترا

    Shield - DR3 logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم شقة للبيع بالكوربة 250م ترا قصر البارون مباشر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه موقع متميز بسعر مناسب للجادين-

    ElGammal real estate logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه بافخم عمارات مصر الجديده بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خلف نادي هليوبوليس الرياضي 204م دور تاسع

    Bond & Key logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر الكوربة على حديقه تشطيب فاخر

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

1