شقق للبيع في شارع الدكتور اسماعيل وهبي

11 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمستويين للبيع في مدينه نصر علي شنزو ابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التاسعه اسماعيل وهبه

    Ebied Home logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس بافضل مكان فى المنطقة 9

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع فيو جاردن في المنطقة التاسعة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 200 م /مباني 2017 للبيع فيو مفتوح

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م هاى سوبر لوكس شينزو ابى المنطقة 9

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس اسماعيل وهبى المنطقة 9

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التاسعه شارع اسما

    Ebied Home logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميز المنطقه التاسعه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220 متر مسجله شهر عقارى ارضى بمدخل خاص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - شارع إسماعيل وهبي

    Better Estate Investment logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع