شقق للبيع في مدينة بدر, صفحة 5

525 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه للبيع وسط الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي طريق الاسماعليه في الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي طريق السويس بقسط 4سنين المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند ليك يارد – العاصمة الإدارية الجديد

    Contract Madinaty logo image

    ليك يارد ريزيدنس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٠ متر- مقدم 678 الف وقسط لمده 4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر امام العاصمه مباشرا

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري بحديقه بقسط 4 للحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري للبيع بحديقه كامله في الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك قبل الشراء في كمباوند في حي الاندلس

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق السويس الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري داخل كمبوند جرين لايڤ- بدر

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند جرين لايڤ - بدر

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في كمبوند في بدر بسعر مميز

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في المتميز بدر حواليك كل الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لوكيشن مميز امام الطرق المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق السويس الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه خطوات من الخدمات والطرق الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه حواليها الطرق والخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب الخدمات والطرق المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق السويس الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه حواليها الخدمات والطرق الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه خطوات من الخدمات والمونوريل المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه علي طريق الاسماعيليه الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع