شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 70

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع فى كمبوند سراي باقل مقدمة

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق ١٢٤ مترً للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    207 متر مربع بسعر مثالي و لوكشان مميز دور متكرر

    Makanak Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ((بخصم 51%))فى ذا بترفلاى المستقبل سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 3 غرف نوم في لافينير المستقبل

    Do estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بمساحة 263 مترًا بهذا السعر دور 4

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرف فندقية مع مكيفات هواء بمقدم 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق شقة للبيع في كلاسترز بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة هابتاون | 3 غرف + غرفه ناني بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقه لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في سراي | 3 غرف + دبل فيو مميز

    Merak Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٩٬١٩٩ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة بأقل مقدم في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٨١٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في بلوم فيلدز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٤٬١٧٧ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع في بلوم فيلدز- مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م بفيو مميز للبيع في سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز وتطل علي لاندسكب يللبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بإطلالة على مساحة مفتوحة، اقل سعر حاليا

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بهذا السعر بإطلالة مميزة جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري للبيع امام مدينتي ف سراي بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع