شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 143

4,962 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة مساحة كبيرة بأفضل سعر

    Smart Step logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا مربعًا للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م 3نوم ارضي بحديقه فيو البحيره ولاند سكيب

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في المستقبل ستي

    Apex Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 195م 3غرف استلام فوري برايم لوكشين

    S signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80m للبيع في كمبوند سراي بالتقسيط علي 12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر استوديو فى مستقبل سيتى استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٩٧٬٨٠٠ جنيه

    وحدة 163م للاستلام بكمبوند بيتا جرينز مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م للبيع بـ City Zen بالمستقبل قسط 8 سـنـيـن

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٤٧٢ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب للبيع في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بسعر خيالي للكاش ف سراي المستقبل

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة داخل سراي بالتقسيط علي ٨ سنوات

    Step One Real Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بأقل سعر بالمستقبل تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأفضل سعر للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بإطلالة مفتوحة في سراي S2

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع