شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 112

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بالكامل بالتكيفات فى سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في حسن علام وباقل سعر

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة بمساحة 165 متر مربع في بلومفيلدز المستقبل سيتي

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٣٬٨٣٨ جنيه

    بسعر لقطه استوديو 63م نيوم المستقبل سيتي واقل مقدم

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس 265م +جاردن 95م استلام فوري الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 168م استلام فوري فيو مميز الان !

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بانورامية على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70%تشطيب فيو لاند سكيب وواترفيتشرز بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالدور الثاني جاهزة للسكن في مستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب المستقبل استلام سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بأقل اوفر شقة 207م موقع مميز فيو لاند سكيب)!

    Bright logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٧٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 156ألف امتلك شقة في المستقبل وقسط ع 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م بفيو مميز استلام فوري(بأقل من سعرالماركت

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 195م+جاردن95م فيو ع مفتوح (بأقل سعر الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في اميز لوكيشن - بتقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الان في المستقبل بأقل مقدم واطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساحه 125 في سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUCوفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت في موقع متميز - بلومفيلدز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم فيو نادي دور رابع بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bloomfield’s mostakbal Area : 149 sqm 3 bedrooms

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع