شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 24

1,188 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جالاريا مون فالي – المستثمرين الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط في جاليريا مون فالي موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ڤيو مفتوح متشطبة بمطبخ كامل وغرفة أطفال

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر تشطيب كامل في كمبوند مينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع فيليدج جيت فرش كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في كمبوند ذا فيليدج- بوينت90

    Santorini logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاليريا مون فالي، أحدث منطقة 6

    Property Network logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110مسوبر لوكس المستثمرين الجنوبية 3

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات في بالم هيلز فيلدج جايت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بجوار الجامعة الأمريكية 3 غرف

    Waystar Investment logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند 90 أفينيو بالقاهرة الجديدة،

    Properties-Today.com logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو ارضي بجاردن للبيع في ذا فيلدج

    Fortune Real Estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في 90 افينيو

    Akar Town Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٢٬٩٥٩ جنيه

    باقل سعر شقه 100م استلام فوري ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٠م للبيع بالمطبخ | جاليريا مون فالي

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع داخل جاليريا مون فالي موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية 220م تشطيب لوكس

    The Key Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع سعر أقل من الشركة شقة 162م فوري التجمع

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع بالأجهزه في ذا فيلدج

    Fortune Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه ارضي بجاردن بجوار الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المستثمرين الجنوبية لوكشن مميز

    اشتري بيتك logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه في الجولدن اسكوير بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 200 متر متشطبة امام الجامعة الامريكية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٥٨٦ جنيه/متر مربع