شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 2

1,188 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع الجزيرة – التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٢٠٬٧٥٠ جنيه

    فرصه لهواه التميز و الامان فى كمباوند 90 Avenue

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٤٤٬٧٥٠ جنيه

    فرصه لهواه التميز و الامان فى كمباوند 90 Avenue

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لهواه التميز فى كمباوند 90 Avenue

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فى كمباوند 90 Avenue

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • بلانكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manaj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بلانكس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٩٬٧١٣٬٧٥٠ جنيه

    لهواه التميز فى كمباوند 90 Avenue

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف + جاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر + جاردن استلام فوري بالتجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش ب اقل سعر بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر استلام فوري بالتجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الرائعة في Moon Valley

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١١١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مثالية في Galleria moon valley من شركة Arabia

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقة 130 متر في جاليريا مون فالي

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • المصراوية

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,المصراوية

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م+جاردن190م استلام فورى التجمع مقدم3م كاش20م

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م+جاردن190م استلام فورى التجمع مقدم3م كاش20م

4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ تشطيب راقي جدا جولدن سكوير امام ميفيدا

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في جاليريا مون فالي

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع جاليريا مون فالي

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 90 افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,90 افينيو

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة 200 متر تشطيب مميز بسعر مغري

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن 159 م + 130 م تشطيب كامل بالفرش

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري 159 متر بسعر مغري و فيو مميز

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب فندقي فيو مميز باقل سعر

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع -كمبوند ٩٠ أفينيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع