شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 11

1,187 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في جاليريا ريزيدنس، التجمع الخامس

    Beltone logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة للبيع بفيلات الدفاع الوطني التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات 155م ميد تاون التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص للبيع في التجمع الخامس–كمبوند ريتاج

    Al Fanar Development and project management logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف نوم بحديقه خاصه للبيع اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة في جاليريا مون فالى, استلام فوري, موقع متميز

    Smart Move logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في جاليريا مون فالي

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بالتكييفات للبيع في فيليج جيت | 147م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ وتكييفات للبيع في فيلدج جيت

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الجولدن سكوير متشطبة على السكن

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش مع جاردن للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في منطقة الجامعة الأمريكية أستلام فوري واترواي

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فى ذا فيليج بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 190م كورنر اطلالة على حمام السباحة | بحري

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في 90 افينيو, الاستلام 10 شهور, متشطبه

    Smart Move logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٧٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كومباوند لا في

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزةللسكن ف جالريا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للبيع داخل كمبوند مينا ريزدنس – التجمع

    Grey Parrot Realty logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع ريسيل باقل سعر ف جالريا لقطه

    متصدر

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع ريسيل باقل سعر ف جالريا لقطه

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري ستوديو بحديقة خاصة

    Housey logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند STM تشطيب فاخر

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المستثمرين الجنوبيه

    D COMUNITA RE logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع